неділя, 25 вересня 2016 р.

 ОГОЛОШЕНО КОНКУРС "СЛОВО ПРО ВЧИТЕЛЯ"! З НАШОГО КЛАСУ ВІДГУКНУЛИСЯ НАПИСАТИ ТВОРИ ВАСИЛЕНКО КАТЯ, БУДЯК РАДМІЛА Й СТАЩУК ЮЛЯ. 
ДО ВАШОЇ УВАГИ, ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, РОБОТИ УЧЕНИЦЬ.

Берегині знань
         Усі ми розуміємо, що без учителів немає знань, адже вони дають нам гарний досвід, допомагають пізнавати весь світ, вибирати вірний шлях для подальшого життя та рятують від усіляких труднощів. Кожен з них хоче навчити предметам, які пригодяться в житті кожного. Я охоче наведу вам приклад учителів, які з усіх сил намагаються нам дати свої знання і досвід.
         Почну з історії. Вчитель з цього складного, але цікавого предмета повинен захоплююче розповідати  історію держав та їхніх князів чи імператорів, знати багато цікавих фактів та добре пам’ятати кожну особливу дату. Таким освіченим істориком являється Левенець Інна Володимирівна.
         Наступний предмет –  географія. Вчитель Ємець Людмила Іванівна добре знається на ньому. Без усіляких труднощів вона може показати на карті світу країну, назвати її столицю та з легкістю розповісти нам про форму правління та адміністративно-територіальний поділ. Я вважаю її талановитим учителем.
         Кожен знає, що найголовнішими уроками сьогодення є насамперед українська мова та література. Мій учитель Кунцевич Оксана Іванівна вміло справляється з цими  предметами. Вона знає всі правила та означення цих наук, навчає учнів всьому необхідному та віддає весь свій досвід. Тому я її дуже ціную.
         Не менш головною є англійська мова. Учитель повинен старанно пояснювати цей нелегкий предмет, що й робить на уроках Макогін Наталія Михайлівна. Вона вміє добре витлумачити правила. Я поважаю її за терпіння,  тому що не всі можуть осягнути лексичне багатство іноземної лексики. Тож учитель з усіх своїх сил намагається дати всім свої знання.
         Якщо хочеш дізнатися все про іноземних поетів чи письменників, обовязково звернися до учителя зарубіжної літератури Галушко Лєни Валентинівни. Вона уміло повідає біографію видатних закордонних поетів і захоплююче розповість їхні дивні оповіді.
         Учитель Страшевська Ірина Анатоліївна добре знає німецьку мову. Вона здібно вміє пояснити іноземні правила. Я вважаю, що вона докладає максимум зусиль, щоб учні зрозуміли цей предмет і вміли добре володіти німецькою лексикою.
         Савченко Марина Анатоліївна експерт у компютерній справі, тому вона викладає такий цікавий предмет, як інформатика. Завдяки її здібностям уміло розказувати матеріал я можу робити презентації та вже вчуся робити кіно.
         Наука, яка може даватися не кожному, але в той же час вона потрібна всім – це математика. Іноді деякі учні бояться або ж ненавидять цей предмет, і все через не розуміння його. Але в мене немає боязкості, бо математику викладає Магльована Тетяна Миколаївна. Вона мудрий учитель, тож питання нерозуміння алгебри чи геометрії у мене не зявлються.
         Біологія. Цей цікавий урок веде Нечитайло Олена Василівна. Вона дуже вправно розповідає про різноманітні організми, будову та процеси життєдіяльності людини. Також знає такі біологічні науки, як: біохімію, цитологію, гістологію, тощо. Тому я дуже пишаюся, що в мене такий педагог.
         І на кінець  розповім про складну, але в той же час цікаву науку, як фізика. Цей урок викладає учитель Куцупатра  Алла Миколаївна. Вона цікаво пояснює тему уроку, тим самим малює графіки, щоб учні краще зрозуміли складні задачі.
         Я думаю, ви зрозуміли, що в моїй школі є не просто викладачі чи вчителі, а берегині знань. Я дуже їм вдячна й низько вклоняюся!

Стащук Юлія
учениця 10-Б класу


Учитель… Коли вимовляєш це слово, зазвичай у багатьох із нас вимальовується людина з підручником та журналом. І не дарма, бо кожен з нас ходив до школи, де провів чималу частину свого життя. Далеко не для всіх цей період був щасливим. Деякі прогулювали уроки, вигадували хвороби, забували зошити – робили все можливе, аби не сидіти на уроці. Але є і ті, які просто працювали, що б там не було – наші Вчителі.
Протягом всього життя нас супроводжують люди, які навчають. Вихователь – у садочку, вчитель – у школі, педагог-організатор – у таборі, викладач – в музичній школі, тренер – у спортзалі. Всі вони різні за статтю, віком та освітою, але їх поєднує нестримне бажання поділитися своїм досвідом, знаннями з іншими, й тому вони щедрі, терплячі, добрі, щирі, люблячі, працьовиті, віддані своїй справі, розуміючі, з почуттям гумору. Звісно, не кожному подобається, коли його повчають, іноді здається, що ми в усьому досконалі і зайві зауваження нас дратують, але згодом виявляється, що через свою впертість та необізнаність ми не звертаємо уваги на щось цінне та важливе. Важко повірити, але вчитель по краплиночці формує нашу особистість, розширює кругозір, зміцнює характер, удосконалює знання. Складає нас, як кубик-рубик, добираючи правильні кольори-підходи.
Часто, самі того не розуміючи, ми ображаємо наших наставників, які бажають нам лише добра. Зараз ми тільки школярі, і в кожного ще буде свій життєвий шлях. Але яку б професію ми не обрали, завжди зможемо передати любов, турботу, чесність, щирість, доброту, що навчили нас наші Вчителі. Найкраща подяка для них – це, коли ми станемо справжніми людьми.

Василенко Катерина 
учениця 10-Б класу


Учителям
Вже за вікном спішить деcята осінь,
Із клена спогади смарагдами летять –
Уже не діти ми, та ще і не дорослі,
А від любові Вашої надії мерехтять.

Здавалось, ніби зовсім ще недавно
Був перший дзвоник і знайомства дні:
Зустріли нас Ви тепло і ласкаво,
Несли знання в долонях золоті.

Вже стільки спогадів барвистих за плечима
І мрій майбутніх срібний зорепад,
Та здійсняться вони лиш тільки з Вами,
Бо Ваша мудрість – наче квітів сад.

За стільки років ми вже поріднились:
Ви маєте шість дочок й шість синів.
Ми точно знаємо, що ви не помилились
Обравши труд, що з часом лиш зорів.

І вдячність наша Вам  летить щоразу
За Вашу ласку, щирість, доброту,
І за підтримку все сильнішу з часом,
І за любов насправді золоту!

Будяк Радміла
учениця 10-Б класу







четвер, 22 вересня 2016 р.

ТРИВАЄ ТИЖДЕНЬ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ШКОЛІ. СЬОГОДНІ МИ ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЮ ДО ВІДДІЛЕННЯ МНС, ДЕ РЯТУВАЛЬНИКИ РОЗПОВІЛИ ПРО ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ, ЧАСТКУ РИЗИКУ, З ЯКОЮ  СТИКАЮТЬСЯ, ПОКАЗАЛИ НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАНННЯ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ РІЗНИХ ОПЕРАЦІЙ.




















субота, 17 вересня 2016 р.

Закінчився олімпійський тиждень загальношкільною зарядкою! Це класно!



Кожна команда мала підготувати девіз перед ранковими вправами. Тож, "Наш девіз: "Перемагати!"
Іншим нас не наздогнати!

















четвер, 15 вересня 2016 р.

ТРИВАЄ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ. СЬОГОДНІ ПРОВЕДЕНО ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК, ДО ЯКОГО ГОТУВАЛИСЯ ВСІ. ВИСТУПИ УЧНІВ ПРО СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ ЧЕМПІОНІВ УКРАЇНИ РАДУВАЛИ Й ДИВУВАЛИ.










СЬОГОДНІ ПРОЙШЛИ ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПАРЛАМЕНТУ КЛАСУ. БУЛО ОБРАНО КОМІСІЮ ДЛЯ ПІДРАХУНКУ ГОЛОСІВ У СКЛАДІ КРИВЕНКА ВЛАДИСЛАВА ТА КАСЯНА ЯРОСЛАВА. ГОЛОСУВАННЯ БУЛО ТАЄМНИМ І ДОБРОВІЛЬНИМ. 












ОДНОСТАЙНО БУЛО ОБРАНО ТАКИЙ СКЛАД АКТИВУ:
ПРЕЗИДЕНТ - ПРОКАЄВА ОЛЕКСАНДРА
ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР - КРАВЧЕНКО ВОЛОДИМИР
МІНІСТР КУЛЬТУРИ - БУДЯК РАДМІЛА
ЗАСТУПНИК - ВАСИЛЕНКО КАТЕРИНА
ЧЛЕН КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ - ЯРЕМА ЮЛІЯ
МІНІСТР ФІНАНСІВ - КИРИЧЕНКО ЄВГЕНІЙ
МІНІСТР ОСВІТИ - ДЕНИСЕНКО ЮРІЙ 
МІНІСТР СПОРТУ - ГНЄДІН АРТЕМ
ЗАСТУПНИК - КРИВЕНКО ВЛАДИСЛАВ
МІНІСТР ЗДОРОВ'Я - СТАЩУК ЮЛІЯ
ЗАСТУПНИК - МАЙДАНЮК АНТОН
МІНІСТР ДЕРЖМАЙНА - КАСЯН ЯРОСЛАВ


понеділок, 12 вересня 2016 р.

РОЗПОЧАВСЯ МІСЯЧНИК "БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ". НАШІ УЧНІ ПРОВЕЛИ ГОДИНУ СПІЛКУВАННЯ З ПРАЦІВНИКОМ МІСЦЕВОЇ ПОЛІЦІЇ, ОБГОВОРИВШИ КОНКРЕТНІ ПРИКЛАДИ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПРИГОД ЗА УЧАСТЮ НЕПОВНОЛІТНІХ, ЩО СТАЛИСЯ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ.

вівторок, 6 вересня 2016 р.

03 вересня у Парку ім. декабристів відбулися традиційні щорічні читання «Поетична осінь Кам’янщини». В конкурсі взяли участь і наші учні: Абзелімова Даря (10-А клас), Будяк Радміла (10-Б клас), Снігур Анастасія (6-А клас). Будяк Радміла дійшла до суперфіналу й з тріумфом його завершила, отримавши не тільки беззаперечну перемогу, а й схвальні відгуки журі, а це були справжні майстри слова – поет-гуморист, член Національної спілки письменників України Іван Дубінін; поетеса, бібліотекар Катерина Вербівська; актор, філософ, старший науковий співробітник музею Кобзаря в м.Черкаси Ярослав Литвин. Ведучими поетичного конкурсу були Таміла Чупак (головний ініціатор заходу) та Олександр Мушта.  

Важливою була особиста глядацька підтримка учасників, що додавало їм упевненості та допомагало у локальних і загальних успіхах. Щирі вітання справжнім товаришам, які своїми гучними оплесками й радісними вигуками надихали юну поетесу та підштовхували до успіху!